Prosluněný březnový týden
Minulý týden byl moc hezký, spoustu času jsme byli venku s dětmi na hřišti, potkali jsme kamarády, umíchala jsem skvělý salát, koupila narcisy... pojďte se začíst.

V pondělí jsem se pustila do druhého rukávu vlněného svetru.
Zabalila jsem dva obří balíky kuchařek, které putovaly do knihkupectví. Byly tak těžké, že je z bytu snášel můj muž, skoro jsem s nimi nepohnula.
Navlnila jsem si vlasy, s těmi kratšími je to zase jiné (a podle mě moc hezké).
S dcerkou jsme jednoho večera ukoulely švédské čokoládové kuličky, které se hned snědly, a tak jsem je další den dělala znova.
Na parapet v kuchyni jsem vysela semínka řeřichy, hrášku a chia. Každé ráno je posprejuju vodou, aby rostly.
V úterý byl čas na pořádnou procházku Gránicemi.
Stromy jsou sice ještě holé, ale za pár týdnů na nich vyraší pupeny a první zelené lístky. Nemůžu se dočkat!
Čoty ❤️
Ve středu jsem si po cestě ze školky koupila dva svazky narcisů.
Hned putovaly do vázy a rozzářily celý náš obývák.
V sekáči jsem našla tuhle zástěru. Není dokonalá?
Dveře mezi obývákem a ložnicí.
Tohle bylo moc dobré! Na mandolíně jsem nastrouhala fenykl, červenou cibulku, přidala jsem kostičky okurky, cizrnu, hodně nasekaného kopru, petrželky, citronové kůry a jednoduchou zálivku s olivovým olejem.
Pletení na hřišti, to je moje.
Jiný den jsem vytáhla pletený svetr. Pro jistotu mám i šátek na krk, kdyby mi byla zima.
V pátek navečer jsme šli k pivovaru. Po cestě se nám s dcerou líbily papírové květiny ve výloze květinářství.
Pohled na kostel sv. Mikuláše je vždycky kouzelný, zvlášť v zapadajícím slunci.
První pivo na Teraze znojemského pivovaru!
A pak jsme si dali večeři v bistru Mikuláš. Měla jsemřepový salát s kozím sýrem, moc dobrý.
V sobotu jsem nechala vysavač uklidit podlahy v bytě, nesnáším, když se mi na nohy lepí drobečky :)
Šli jsme se projít ke kapličce Samaritánce kousek od Hradiště.
A s dcerou jsem se prošla domů Gránicemi. Je to příjemná několikakilometrová procházka podél potoka.
Takový byl můj minulý týden. Mějte se hezky a zase brzo napíšu!