Prodej cukrářské provozovny Děvče u plotny

Nabízím ke koupi vybavenou cukrářskou provozovnu, kterou je možné ihned využívat. K odkoupení je včetně veškerého vybavení, spotřebičů a vypracovaného a schváleného projektu a další potřebné dokumentace. Provozovna bude k mání v průběhu října.

Pro svou provozovnu hledám nadšeného člověka, který o ni bude mít zájem jako o celek a který ji promění v místo, na kterém mu pod rukama budou vznikat úžasné dobroty.
Provozovna se nachází ve dvoře na adrese Cejl 7, Brno 60200, chůzí dvě minuty od Malinovského náměstí a deset minut od Náměstí Svobody. Vstup do areálu je chráněn závorou, o víkendech a po nocích železnou bránou a do objektu se nedostane nikdo cizí. Celý objekt a také provozovna jsou pod alarmem a provozona je až do ledna pojištěná. Samotný prostor provozovny je v nájmu.
  Provozovna má cca 50 m2, je rozdělena na 7 různých místností podle platných hygienických standardů (vstupní předsíň, kuchyň, sklad, šatna, WC, předsíňka k WC, úklidová místnost). V kuchyni a úklidové místnosti je odvětrávání.

Kuchyň je plně vybavená pěti nerezovými stoly, dvěma dřezy (jeden z nich na vajíčka), nerezovými regály, troubou, dvěma lednicemi. Stěny jsou vykachličkované, zbytek prostoru je vymalován bílou omyvatelnou barvou.

V předsíni se nachází hasicí přístroj.

Sklad je vybavený třemi regály na potraviny a chladicí vitrínou (k odkoupení i zvlášť).

V šatně je stoleček a židle, malá skříňka na dokumenty, sedačka a internetový modem.

Zvlášť k odkoupení je  drobné vybavení jako formy na pečení, různé plastové kelímky, krabičky, cukrářské pomůcky, tácy apod. Nabízím také EET pokladnu Storyous se stojánkem a tiskárničkou. Provozovna má všechny ptořebné dokumenty, jejichž sháněním jsem strávila nejméně tři měsíce. Jedná se o projekt, technickou zprávu (ve dvou kopiích), požárně bezpečnostní řešení, HACCP, pojistění provozovny až do konce ledna, revize elektřiny, potřebná kolaudační schválení z hygieny, od hasičů, od městské části Brno-střed.

 
V případě vážného zájmu mě kontaktujte na adrese kristina@devceuplotny.cz.
Follow my blog with Bloglovin