Jít k hlavnímu obsahuNahoru

Zajíci v krabici

Když jsem rozbalila ten veliký balík, co mě čekal v pokoji na stole, byla jsem štěstím bez sebe. Protože na něm jsou zajíci. Rozumíte. Roztomilost sama. Pak jsem krabici otevřela a nadechla se vůně čokolády, která se z ní linula. Ale ať jsem hledala sebepečlivěji, čokoláda nikde. Protože ona to nevoněla čokoláda, ale kakaové máslo. Taková podivná bílá hmota, ze které já tu čokoládu ještě udělám (společně s kakaem a medem).

Překvapila mě sytě zelená dýňová mouka z dýňových jadérek a vločky ze sušených kaštanů (chutnají lehce nasládle a rozhodně hodně neobvykle a skvěle se hodí třeba do granoly). To by člověk nevěřil, co všechno se dá sníst... A byla tam toho ještě spousta, navíc s recepty, pro což já mám slabost.

Stručně řečeno, Zajíci jsou krabice plná zdravých a ne úplně obvyklých a přitom chuťově hrozně zajímavých surovin. Je to taková dobrodružná krabička, neboť pro osoby jako já může vést k otázce: "A co já s tím jako mám dělat?" Vyzkoušejte je sami, třeba také objevíte něco, co můžete sníst a doteď jste o tom neměli ani tušení. Jen pořád nevím, co budu podnikat s praženými kakaovými boby, any idea?


Vytisknout si

Vytisknout si

Sdílet

Sdílet

Dát si do záložek

Dát si do záložek

Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny