Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,

je září a já bych se opět ráda vrátila ke svému newsletteru, od kterého jsem si dala přes prázdniny menší pauzu. Už ho ale nebudeš dostávat každou středu, jak jsi byl/a zvyklý/á, ale jen jednou nebo dvakrát za měsíc. Proč? Hned vysvětlím.

Moje FIKA, sladká švédská kuchařka odešla do tisku a vychází už 20.9. Prozatím si ji můžeš předobjednat na mém blogu. Chystám také její křest, který se uskuteční 20.9. (ten stejný den, co kuchařka vyjde) V Melounovém cukru v Brně a moc ráda tě na něm uvidím! Na křestu si můžeš vyzvednout svou kuchařku z Hithitu (byla to odměna kuchařka s osobním vyzvednutím v Brně), nechat si ji podepsat a také si ji prolistovat a koupit. Knih bude dost pro všechny.

V říjnu spatří světlo světa ten největší projekt letošního roku. Narodí se nám miminko a oba se na něj s manželem už moc těšíme. O tom, jak prožívám své těhotenství a jak se snažím o zero waste a minimalismus, jsem napsala i článek na blog. 

To jsou dva hlavní důvody, kvůli kterým nezvládnu přidávat recepty na blog týden co týden. 

Včera slavil můj blog své 6. narozeniny! Přesně 4.9.2012 jsem publikovala první recept na obří čokoládový dort. Nemůžu ani uvěřit, jak už je to dávno.  Tou dobou jsem začala chodit na vysokou a jsem vůbec netušila, kolik skvělých čtenářů si svým pečením získám. A tak ti moc děkuji, že můj blog čteš a pečeš podle něj. 

Na oslavu jsem upekla bezlepkový levandulový dort s borůvkami a krémem z mascarpone a lemon curd, který najdeš na blogu a který jistě potěší všechny, kteří nemůžou jíst lepek. 

Na blogu se během prázdnin objevily dva nové recepty. Vláčné banánové cupcakes s krémem z arašídového másla a křupavé veganské cookies s mandlovým máslem. Oba recepty jsem připravila ve spolupráci s ořechovými másly Šufánek a určitě stojí za vyzkoušení!

To je ode mě pro dnešek všechno a přeji ti krásný den.

Tvoje

Kristina / Děvče u plotny

P.S. Pokud mi chceš něco říct nebo se na něco zeptat, jednoduše odpověz na tento email. Můžeš mi třeba říct, jak se ti peče podle mých receptů nebo mi rovnou poslat fotku svých výtvorů.


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny