Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,

jak sis užil/a Velikonoce? My jsme s mým mužem podnikli výlet do Posázaví, kde jsme chodili po stopách nové české počítačové hry Kingdom Come. Možná jsi viděl/a pár fotek z naší cesty na Stories, Posázaví je překrásný kus české krajiny. 

A co nového na blogu? Čokoládová pěna s kokosovým mlékem, která je úplně bez laktózy i bez syrových vajec. Je hutná, krémová a pořádně čokoládová. To pravé pro všechny čokoládomily.

Když už jsme u té čokolády, prozradím ti pár mých oblíbených receptů a pár dalších, které se chystám vyzkoušet.

1. Můj čokoládový dort s čokoládovým krémem je rozhodně tím nejoblíbenějším receptem na blogu. Recepis mám od maminky svého muže a ráda se k němu vracím. Dort je opravdu pořádně čokoládový, hutný a vláčný.

2. Nadýchaný a lehoučký, takový je můj koláč s čokoládovou pěnou a chilli. Úplně se ti rozplyne na jazyku.

3. Pusinkový koláč s vrstvou mandlové náplně a čokoládové ganache jsem pekla asi před čtyřmi lety ve Švédsku a od té doby na koláč ráda vzpomínám. Je sice o něco komplikovanější na přípravu, ale nebudeš litovat.

4. Na sametový čokoládový koláč od Kitchenette se chystám už nějakou dobu. Jednou jsem podobný koláč měla v kavárně a byl naprosto úžasný.

5. A nakonec čokoládový tart s mátou z blogu Butter & Brioche, který jednak krásně vypadá a určitě ještě lépe chutná! 

Jaký je tvůj oblíbený čokoládový recept?

Měj se moc hezky,

Tvoje Kristina


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny