Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,
za chviličku přijde prosinec a s ním Vánoce. Každý rok se těším na jejich krásnou atmosféru plnou vůně medoviny, jehličí, cukroví, na světlo svíček a slavnostní atmosféru.

Jenže je pro mě vždycky oříšek nadělit mým blízkým dárky, které by je potěšily a zároveň chci, aby je využili. A tak jsem pro tebe sepsala malého vánočního průvodce letošními Vánoci. Najdeš tam spoustu drobností, které se nesou v duchu udržitelného životního stylu. I když jsou to maličkosti, věřím, že dokážou potěšit.

Na konci článku tě čeká malé překvapení. Jednomu z vás pošlu malý vánoční dárek.

Tuto sobotu se chystám do skanzenu ve Strážnici, kde budu mít se svou kamarádkou stánek se sladkými dobrotami. Přijď se také podívat na Radujme se, veselme se. Je to krásný zážitek, kterým pro mě vždycky začíná advent.

A teď pět zajímavých odkazů, které se mi tento týden zalíbily.

  1. Na blogu NILA je návod na jednoduchý vánoční věnec z přírodnin. Jeden jsem si pro sebe upletla v říjnu a teď se chystám na další v podobě adventního věnce.
  2. Před pár dny jsem objevila Mak magazín, online časopis, který píšou tři slovenské blogerky. Mají i moc pěkné vánoční číslo z minulého roku, které stojí za prolistování! 
  3. Sophie z mého oblíbeného blogu A Considered Girl připravila článek o vánočních dárcích.
  4. Blog This Rawsome Vegan Life je k nakousnutí. A tyto dýňové tartaletky s kokosovou šlehačkou obzvlášť. Zrovna teď po jedné z nich opravdu toužím.
  5. Ráda čtu blog Kate La Vie a to hlavně kvůli překrásným pastelovým fotografiím a roztomilému domu, ve kterém Kate bydlí.

Jaký zajímavý článek jsi četl/a ty a utkvěl ti v paměti?

Přeji ti krásný týden a ve středu za napíšu.

Tvoje 

Kristina alias Děvče u plotny


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny