Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,

pamatuješ, jak jsem ti říkala o tom, že píšu sladkou švédskou kuchařku? Dnes jsem s velkou slávou spustila projekt na HitHitu na její podporu a opravdu moc ráda bych tě poprosila, jestli bys mi na její vydání přispěl/a.

Kuchařka bude o těch nejtradičnějších švédských sladkostech a kromě receptů se v ní dozvíš spoustu zajímavostí o švédských tradicích spojených s jídlem. Třeba o tom, jak se slaví letní slunovrat midsommar, jak vypadá pravý vánoční stůl julbord, jak vznikl den skořicových šneků kanelbullar a mnoho dalšího! Kuchařka bude rozdělaná na čtyři roční období, doplňovat ji budou moje fotografie a také akvarelové ilustrace, na kterých pomalu pracuji. Těšíš se? Já hrozně moc!

Svou sladkou švédskou kuchařku vydávám vlastním nákladem a nebudu tvrdit, že je to levná záležitost. A právě tady mi s ní můžeš pomoci! Na HitHitu si vybereš odměnu, která se ti líbí, a já ti ji po skončení celé kampaně doručím (no, spíš ti ji přiveze kurýr). Kromě mojí kuchařky, tašek a třeba konzultace se mnou  si můžeš vybrat i z odměn, které věnovali mi známí a kamarádi (rozuměj–šikovní lidé a skvělé podniky z Brna). Třeba ochutnávková krabička cheesecaků z Melounového cukru, párové focení s Fotím, kokedamový workshop od Kvítí z lesa nebo pugét od The Year of Flowers (těšit se můžeš na víc odměn, které časem přibudou… prozradím, že se objeví i 4pokoje). 

Když mi na kuchařku přispěješ přes HitHit, máš navíc jistotu, že penězi podpoříš přímo mě, autorku knihy. Když si knihu naopak koupíš až po jejím říjnovém vydání v některém z velkých knihkupectví, já z ní bohužel budu mít jen pár drobných.

A co nového na blogu? Nadýchané mini pavlovy se šlehačkou, banány a karamelem, kterých se snad nikdy nepřejím. Těším se, až si je v létě upeču s čerstvými jahodami, mňam.

Abys u mého newsletteru neseděl/a půl dne, s dovolením protentokrát vynechám tradičních pět odkazů na zajímavé články a vynahradím ti to jindy.

Měj se hezky a šup šup na HitHit!

S pozdravem tvoje Kristina alias Děvče u plotny

P.S. Chybí ti na HitHitu nějaká odměna? Nebo už je ta, o kterou jsi měl/a zájem, vyprodaná? Napiš mi a zkusíme to napravit!


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny