Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,

zase po týdnu se ozývám i s novým receptem na blogu. Čeká tam na tebe babka z kynutého těsta se špaldovou moukou, která je plněná úžasným lískooříškovým máslem s čokoládou od Šufánka.

U nás doma se tento týden malovalo a momentálně se přede mnou otevírá scéna jako po výbuchu bomby. Myslím, že máme s mým mužem do konce týdne o zábavu postaráno. Chci téhle uklízecí příležitosti využít také k roztřídění všech věcí, co se nám v domácnosti nenápadně nakupily. Když už jarní úklid, tak se vším všudy. Taky se chystám vyřadit pár svých kuchařek, nádobí a další drobnosti, které budu nabízet na svém Instagramu, klidně se jich můžeš ujmout :)

Tento týden jsem objevila pár zajímavých blogů, které by se ti mohly líbit. Hezkých blogů totiž není nikdy dost, co myslíš?

1. The Clever Carrot je blog o kváskovém pečení, ale najdeš tam i recepty na slaná jídla a všechny postupy jsou srozumitelně vysvětlené. 

2. Další krásný blog o jídle je The Bojon Gourmet, kde mě na první pohled zaujaly fotky. Protože jak se mi na blozích nelíbí fotky, hned přestávám číst (trochu povrchní, co?).

3. Erin, autorka blogu Reading My Tea Leaves, píše o pomalém a udržitelném životním stylu a o módě. Její blog opravdu stojí za přečtení a zamyšlení se nad dnešní konzumní dobou.

4. Na blogu NILA najdeš celou řadu článků o módě. O tom, kde vzniká fast fashion, jak se o své oblečení co nejlépe starat, jak od sebe poznat přírodní a umělé materiály... Jestli ti móda a to, odkud se bere, není lhostejné, NILU určitě doporučuji. Navíc píšou česky.

5. Nakonec, prosím, nezapomeň podpořit moji FIKU - sladkou švédskou kuchařku na HitHitu! Už jsme vybrali 60% cílové částky a já věřím, že s tvou pomocí vybereme všechny potřebné peníze pro vydání knihy. I když si knihu sám/sama neplánuješ koupit, můžeš mě podpořit alespoň symbolickou částkou nebo si vybrat jinou zajímavou odměnu, je jich tam celá řada! A když budeš moji kampaň sdílet přes FB, lajkovat ji a mluvit o ní se svými přáteli, půjde to jistě jako po másle!

Přeji ti hezký den!

Kristina, Děvče u plotny


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny