Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,
mám pocit, že jsem teprve odeslala minulý newsletter a už je tu opět středa!

Na blog jsem tentokrát nepřidala článek na nic sladkého, ale najdeš tam slíbený recept na jednoduchý toastový chleba z kvásku. Peču to teď snad dvakrát do týdne, moc nám chutná.

Začátkem dalšího týdne se těš na článek, který bude o tom, jak to vypadá u nás doma. Snažíme se s mým mužem žít udržitelným životním stylem, nekupovat zbytečné věci, neplýtvat jídlem... to všechno a ještě víc bude obsahovat článek o naší zero waste domácnosti. Kdo je zvědavý?

A tady je pět odkazů, které mě zaujaly a chci se o ně podělit.

  1. Mám ráda maso, ale poslední dobou mi stačí jednou, dvakrát týdně a jsem spokojená. Často zabrousím na blogy s vegetariánskou stravou, které jsou plné inspirace. Jedním z nich je blog My New Roots.
  2. Linda Lomelino a její blog Call Me Cupcake patrí mezi mé nejoblíbenější blogy o pečení, Linda má navíc překrásné fotky.
  3. Na blogu NILA najdeš zajímavý článek o materiálech, ze kterých se šije oblečení. Je tam i spousta užitečných informací o tom, jak prát a jak se o své oblečení starat.
  4. Je libo něco svěžího? Na blogu Obrázky z lásky na vás čeká francouzský citronový koláč a je radost na něj pohledět.
  5. Učím se šít, protože si často nemůžu vybrat oblečení v obchodech a mám vlastní představu o tom, jak by mělo vypadat. Na kurzech Brno šije tě milé a zkušené lektorky naučí šít.

A to je ode mě tento týden vše, ozvu se zase příští středu!

Tvoje 

Kristina alias Děvče u plotny


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny