Jít k hlavnímu obsahuNahoru

E- mailový klub

Milá čtenářko, milý čtenáři,

posílám pozdravy z Mauricia! Počasí je sice plné deště, se sluncem se střídá během pár sekund a dnes v noci se přes nás přežene pořádný cyklon. Chodíme na písčité pláže, na kopce, do muzeí (o pěstování čaje a cukrové třtiny), vaříme a ochutnáváme místní kuchyni. Už jsem docela vypilovala recept na kari s lilkem a kokosovým mlékem. Myslím, že na blog přidám nějaké fotky z naší cesty spolu s receptem na kari inspirovaným zdejší kuchyní, chceš?

Na blogu recept na vláčný, kořeněný a voňavý kurkumový cheesecake v bezlepkové variantě, který ti opravdu doporučuji vyzkoušet! Pekla jsem ho o Vánocích pro svou rodinu a dokonce bratranec, který se nejprve netvářil na jeho žlutou barvu, pak snědl celou čtvrtku ke snídani. Pokud ses s kurkumou dosud nesetkal/a, může být můj cheesecake příjemným seznámením.

Celé dny trávíme objevováním ostrova a na čtení blogů mi nezbývá čas (a ani internetová data, která jsou tu hodně omezená). Proto si místo tradičních pěti odkazů prohlédni můj Instagram, kde najdeš pár fotek našeho výletu. Mrkni také na moje Stories!

Příští týden už budu zpátky v Brně a můžeš se těšit na newsletter se vším všudy.

Zatím mávám z Indického oceánu!

Kristina, Děvče u plotny


Pracujte se mnou

Jsem Kristina, autorka foodblogu Děvče u plotny, který píšu víc, jak pět let. Mám zkušenosti s tvorbou receptů, fotografií a foodstylingem.

Pojďme se potkat

O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Brněnská foodblogerka se slabostí pro Švédsko.

Chci vědět více

Přihlaste se do e-mailového klubu Děvčete u plotny!

Devceuplotny